Darmowa dostawa od 300,00 zł

seria Kasane

( ilość produktów: 3 )

KASANE to linia, która ujmuje swoją delikatnością i lekkością, stworzona przez mistrzów sztuki tworzenia japońskich noży z manufaktury KASUMI. Tym razem swój kunszt przekuli w noże jakby stworzone dla rąk kobiecych. Subtelny rysunek i forma rękojeści ze szlachetnego drewna dzikiej wiśni dopełnia prosty, naturalny kształt klingi.


Nazwa linii Kasane pochodzi od wyrażenia "kasane-no-irome". Jak zwykle w przypadku terminów japońskich znaczenie jest poetyckie, jednak niejednoznaczne. Bezpośrednio odnosi się ono do starożytnej sztuki kombinacji i nakładania kolorów używanych na tradycyjnym kimonie. Może służyć również do opisania nakładających się scenerii zmieniających się pór roku, godzin w ciągu dnia czy piękna kobiety, na które składają się kolejne doświadczenia stające się jej udziałem. Czy wreszcie cały proces tworzenia noża, na który składa się wiele czynności, warstw, których finalnym efektem jest doskonałe narzędzie.


KASANE ma być trwałym, ostrym i niezawodnym narzędziem, które wzbogaci Twoje codzienne doświadczenie przygotowywania posiłków.

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 96 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
:)
2024-05-31
MEGA :D
pixel