Darmowa dostawa od 300,00 zł

seria G

( ilość produktów: 30 )

W serii G znajdują się noże o wymiarach standardowych i noże o wydłużonych ostrzach - w tym: noże szefa kuchni, noże do odkrawania plastrów, wykrawania i filetowania, noże sashimi oraz noże orientalne. Absolutnym hitem tej linii produktów marki Global jest nóż szefa kuchni G-2, który zdobywa kolejne nagrody na wystawach i targach we wszystkich zakątkach świata.  

Większość noży kuchennych z serii G jest szlifowanych obustronnie, dzięki czemu pracować mogą nimi zarówno osoby prawo-, jak i leworęczne. Narzędzia Global to pierwsze noże kuchenne, w których zastosowano ostrze zintegrowane z rękojeścią. Zapewnia to wygodę podczas krojenia, wykrawania i siekania oraz umożliwia utrzymanie wzorowej higieny.

Charakterystycznymi cechami noży kuchennych Global jest wypukły szlif klingi (ułatwia pracę, zapobiega przywieraniu produktu do powierzchni ostrza) i pokryta przypominającymi kropki wgłębieniami stalowa rękojeść. Zagłębienia uchwytu pozwalają na pewne trzymanie noża w dłoni i zapobiegają jego ślizganiu się w ręce.  

Wszystkie klingi noży Global wykonywane są z opatentowanej przez producenta noży stali nierdzewnej o nazwie CROMOVA 18. Użycie tego stopu gwarantuje klingom noży Global bardzo trwałą ostrość i wysoką odporność na zniszczenie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 87 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Szybko, sprawnie
2024-05-21
Polecam!
pixel